Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hedefimiz, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile yangın söndürme sistemleri konusunda deneyimli ve uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlayıp, hızlı ve güvenilir seviyede hizmet vermek, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilermiz için en uygun çözümleri üretmektir.

Yscsistemleri, uzman kadrosu ile başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışır. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte Yangın Söndürme Cihazları ve Güvenlik Sistemleri adı altında hizmet vermeye devam edecektir.

Firmamız hizmet vermekte olduğu yangın söndürme sistemleriyle ilk olarak yangınların önüne geçmeyi hedeflemektedir. Daha sonra oluşan yangınların büyümesini ve etrafa yayılmasını engellemektedir. Vizyon ve misyon olarak insanların can ve mal güvenliğini koruma amacıyla; sisli söndürme sistemleri, sulu söndürme sistemleri, karbondioksitli söndürme sistemleri, köpüklü söndürme sistemleri ve tozlu söndürme sistemlerini müşterilerine sunmaktadır.