Otomatik Söndürme Sistemleri

Ürünlerimiz

Yangın söndürme sistemleri;


Otomatik söndürme sistemleri; her yapıda meydana gelebilecek olan yangını söndürecek kapasitede olması ve yapının ekonomik ömrü boyunca, otomatik veya el ile gereken hızda devreye girerek fonksiyonunu yerine getirebilmesi gerekir.

Kurulması gereken sabit yangın söndürme sistemlerinin ve tesisatının nitelikleri, kullanılacak teçhizatın cinsi, miktarı ve yerleştirilmeleri; binanın ve binada bulunabilecek malzemelerin yangın türüne göre belirlenir. Sistemde kullanılacak bütün ekipmanın sertifikalı olması şarttır.

Her türlü yangın söndürme sistemlerinin, ilgili yönetmeliklere ve standartlara uygun olarak tasarlanması, tesis edilmesi ve işletilmesi mecburidir.

Binalarda kurulacak söndürme sistemlerinin tasarımı ve uygulaması, yetkili merci tarafından kontrol edilir ve onaylanır. Periyodik kontrol, test ve bakım gerektiren sistemlerin ve cihazların kontrolü, testi ve bakımı bina sahibi, yöneticisi veya bunların yazılı olarak sorumluluklarını devrettiği bina yetkilisince yaptırılır.

Ürünlerimiz;

Co2 söndürme sistemleri,

Davlumbaz söndürme sistemleri,

Fm200 söndürme sistemleri,

Mevcut yangın sistemlerinizin yıllık periyodik bakımları

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve projenize özel fiyat almak için iletişim sayfası üzerinden ya da 0 216 621 88 86 ücretsiz çağrı merkezimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.