Kurumsal

Hakkımızda

Yscsistemleri Kurumsal
Yscsistemleri Kurumsal

Yscsistemleri, 15 yıllık sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşarak çözümler sunmayı hedeflemiştir.

Yangın Söndürme Sistemleri; yangın algılama, duman tahliye ve otomatik yangın sistemlerinizin kurulumları, gazlı sistemlerin dizaynı, kurulumu ve bakımı, analog adresli sistem ve konvansiyonel tip algılama ve ihbar sistemleri, FM200, yangın dolapları, davlumbaz söndürme sistemleri, sprinkler söndürme sistemi kurulum ve bakımı ile yangın merdivenleri de eğitimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından müşterilerimize kaliteli ve uygun çözüm sunmak adına titizlikle yapılmaktadır.

Değişmez ve vazgeçilmez prensiplerimiz; kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Uzmanlık gerektiren özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Yscsistemleri uzman kadrosu ile başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışır. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte Yangın Söndürme Cihazları ve Güvenlik Sistemleri adı altında hizmet vermeye devam edecektir.

Yangın söndürme sistemleri kurulum, montaj ve mevcut sistemlerinizin bakımları ile ilgili bilgi ve teklif için iletişime geçebilirsiniz.