Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz - Yangın Sistemleri

Hizmetlerimiz

Yangın Söndürme Sistemleri konusunda uzman mühendis kadromuz ve teknik ekibimizle; otel, otoyol, tünel, toplu taşıma, konut, iş yeri, okul ve alışveriş merkezlerinin yangın güvenlik sistemleri danışmanlığı, projelendirilmesi, uygulama ve yangın sistemleri periyodik kontrol, onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hedefimiz, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile yangın söndürme sistemleri konusunda deneyimli ve uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlayıp, hızlı ve güvenilir seviyede hizmet vermek, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilermiz için en uygun çözümleri üretmektir.

Yscsistemleri, uzman kadrosu ile başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışır. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte Yangın Söndürme Cihazları ve Güvenlik Sistemleri adı altında hizmet vermeye devam edecektir.

Firmamız hizmet vermekte olduğu yangın söndürme sistemleriyle ilk olarak yangınların önüne geçmeyi hedeflemektedir. Daha sonra oluşan yangınların büyümesini ve etrafa yayılmasını engellemektedir. Vizyon ve misyon olarak insanların can ve mal güvenliğini koruma amacıyla; sisli söndürme sistemleri, sulu söndürme sistemleri, karbondioksitli söndürme sistemleri, köpüklü söndürme sistemleri ve tozlu söndürme sistemlerini müşterilerine sunmaktadır.

Danışmanlık

Oluşabilecek olası yangınlara uygun sistem seçimi ve yangınlara karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yönetmeliklere ve uluslar arası standartlara dayanmakta ve bu şekilde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Projelendirme

Profesyonel ve uzman mühendislerimizle, yangın koruma sistemlerini dizayn etmekteyiz. Uluslar arası yangın standartlarına uygun bir şekilde projelendirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Malzeme Temini

Yangın koruma sistemleri için gerekli olan bütün ekipmanlar; üst düzey teknolojiye sahip olan uluslar arası şirketlerden temin edilmektedir. Kalite ve güven içerisinde bünyemizde yer alan yangın söndürme sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Uygulama & Montaj

Yangın söndürme sistemlerinin öncelikle uzman kadromuz tarafından montajı yapılmaktadır. Daha sonra mühendislerimiz çeşitli testler yaparak, sistemin kullanılabilirliği kontrol etmektedir. Mühendislerimiz tarafından test prosedürleri uygulanmakta ve fonksiyon testleri gerçekleştirilmektedir. Bu testlerden sonra ilgili sistem çalışır halde kullanıcıya teslim edilmektedir.

Devreye Alma

Orijinal olarak kaliteli malzemeleri temin ederek ve uzmanlık gerektiren yangın algılama ve söndürme sistemlerini anahtar teslim kurulumu yaparak kullanıcılara teslim etmekteyiz. Yani firmamızdan alacağınız hizmetle birlikte, hiçbir işe karışmayacaksınız ve sistemi baştan sona kadar biz dizayn edip, size anahtar teslimi yapacağız.

Kontratlı Bakım

Almış olduğunuz yangın söndürme sistemiyle birlikte kontrata bağlı olarak Yangın Sistemleri Periyodik Kontrol ve bakımlarını da gerçekleştirmekteyiz. Yapılarda kurulmuş olan yangın söndürme ve algılama sistemlerinin uzun yıllar boyu aynı verimle çalışabilmesi adına; periyodik olarak sistemin bakımını da yapmaktayız.

Yangın Söndürme Sistemlerinde geniş ürün yelpazemiz ve yılların getirdiği deneyimlerimiz ile sizlere hizmet sunmak için hazırız. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.